Taśmy spinające PP, PES, zapinki

Taśmy polipropylenowe
Pozwalają użytkownikom tanio i precyzyjnie pakować wszelkie towary. Przeznaczone są do opasywania i spinania różnego rodzaju paczek i ładunków. Zastosowanie mają zarówno przy ręcznym jak i maszynowym opinaniu ładunków. Taśmę polipropylenową sprzedajemy w szerokościach od 5mm do 19mm.
Dodatkowo oferujemy urządzenia do ręcznego, pół i automatycznego pakowania korzystając z łączenia poprzez zapinki druciane lub PP oraz poprzez zaciskanie zapinki blaszanej.

Taśmy poliestrowe WG
Taśmy te charakteryzują się włóknistą strukturą oraz możliwością ponownego napięcia taśmy. Są odporne na warunki atmosferyczne bez względu na porę roku czy też miejsce spinania ładunków.
Największymi zaletami taśmy jest bardzo duża elastyczność oraz sprężystość, która pozwala na bezpieczny transport towarów niestabilnych podczas transportu.

Taśmy poliestrowe tkane
Taśmy te służą do bezpiecznego i łatwego spinania towarów na paletach oraz zabezpieczania ciężkich ładunków. Najczęściej ten typ taśmy spinającej używany jest przy zabezpieczaniu towarów niegabarytowych, bardzo ciężkich i nieporęcznych podczas transportu.