Folia pęcherzykowa i  pianka PE

Folia bąbelkowa – pęcherzykowa – to materiał do zabezpieczania delikatnych przedmiotów. Dwie warstwy cienkiej folii tworzą bąbelki wypełnione powietrzem bardzo dobrze chroniąc przedmioty przed uszkodzeniem. Standardowy bąbel ma średnicę 10 mm, ale w nasze ofercie są również dostępne większe o średnicy 30 mm tzw. duży bąbel.

Folia bąbelkowa – pęcherzykowa idealnie nadaje się do pakowania mebli, delikatnych wyrobów jak szkło i ceramika oraz artykułów RTV i AGD. Zabezpiecza przed różnego rodzaju zniszczeniami przewożonych towarów (stłuczeniem, zarysowaniem, wgnieceniem, pęknięciem). Doskonale nadaje się zarówno do pakowania jak również wypełnienia wolnej przestrzeni w opakowaniu zbiorczym.

Pianka polietylenowa jest materiałem o szerokim zastosowaniu. Ze względu na swoje właściwości jest chętnie wykorzystywana w procesie pakowania produktu i zabezpieczania go w transporcie (zabezpiecza ładunek amortyzując drgania i wstrząsy). Chroni powierzchnię przedmiotu przed zarysowaniami i niewielkimi uszkodzeniami mechanicznymi. Pianka polietylenowa wyróżnia się niewielką masą i giętkością.

  • 15 cm, 20 cm, 30 cm, 40 cm, 50 cm, 75 cm, 100 cm, 120 cm, 150 cm
  • 100 m